LOADING...

Hotel

Hotelový komplex sestává ze tří propojených budov, které mají společný vchod. Apartmán je umístěn ve druhém patře budovy s výtahem. V této budově je cca 36 dvoulůžkových apartmánů umístěných ve třech podlažích.

V hotelu můžete využít dětský koutek s hračkami pro děti a posezením pro rodiče, pingpongový stůl a knihovnu. Pro společná setkávání je určen prostor bývalé restaurace nebo venkovní terasa.

Vyhřívat se a odpočívat můžete v hotelové sauně.  Sauna je bez poplatku, v provozu dle otevírací doby.

Venku je pro děti malé hřiště s pískovištěm a hračkami, klouzačkou. Vodní nádrž není určená ke koupání, je ohrazena plotem.

Lyže, kola a dětské kočárky můžete uschovat do zamykatelné lyžárny a kolárny.

Parkování je možné přímo před hotelem nebo na parkovišti naproti hotelu přes silnici. Parkování je zdarma.

Apartmán

Apartmán

Apartmán s balkonem a vlastním sociálním zařízením je vybaven nábytkem hotelového typu. Apartmán je menší, velikost 24 m2. Vyspíte se na prostorném dvoulůžku šířky 180 cm s oddělenými matracemi a dekami nebo na dvoupatrové palandě, kterou jistě ocení hlavně děti.

Koupelna je vybavena sprchovým koutem, toaletou, velkým umyvadlem. Dámy ocení zrcadlo se zvětšovacím výřezem. Samozřejmostí je fén, tekuté mýdlo na ruce, sprchový gel, ručníky a osušky.

Pro přípravu jídla je přímo v apartmánu plně vybavená kuchyňská linka včetně nádobí, úklidových prostředků.  Jako pozornost využijte základní nabídku pro přípravu teplých nápojů nebo šťávy. Pro zvířecí miláčky je dvojmiska.

Pro odpočinek nebo v nepříznivém počasí můžete využít plochou televizi, na které naladíte české a německé TV stanice a radia. V apartmánu je možné využít hotelovou WIFI síť s připojením na internet.