LOADING...

Hotel

Hotelový komplex sestává ze dvou budov, které jsou propojeny chodbami a mají společný vchod. Apartmán je umístěn ve druhém patře v budově s výtahem. V této budově je cca 36 dvoulůžkových apartmánů umístěných ve třech podlažích.

V hotelu můžete využít dětský koutek s hračkami pro děti a posezením pro rodiče, pingpongový stůl a knihovnu.

Vyhřívat se a odpočívat můžete v hotelové sauně.  Sauna je bez poplatku.

Venku je pro děti malé hřiště s pískovištěm a hračkami. Vodní nádrž není určená ke koupání.

Lyže, kola a dětské kočárky můžete uschovat do zamykatelné lyžárny a kolárny.

Parkování je možné přímo před hotelem nebo na parkovišti naproti hotelu přes silnici. Parkování je zdarma.

Apartmán

Apartmán s balkonem a vlastním sociálním zařízením je vybaven nábytkem hotelového typu. Velikost 24 m2. Vyspíte se na prostorném dvoulůžku šířky 180 cm s oddělenými matracemi a dekami nebo na dvoupatrové palandě, kterou jistě ocení hlavně děti.

Koupelna je vybavena sprchovým koutem, toaletou, velkým umyvadlem. Dámy ocení velké zrcadlo se zvětšovacím výřezem. Samozřejmostí je fén, tekuté mýdlo na ruce, sprchový gel, ručníky a osušky.

Pro přípravu jídla je přímo v apartmánu plně vybavená kuchyňská linka včetně nádobí, úklidových prostředků.  Jako pozornost využijte základní suroviny pro přípravu teplých nápojů nebo šťávy. Pro zvířecí miláčky je dvojmiska.

Pro odpočinek nebo v nepříznivém počasí můžete využít plochou televizi, na které naladíte české a německé TV stanice. V apartmánu je možné využít hotelovou WIFI síť.  V pokoji je několik společenských her – pexeso, karty, člověče nezlob se, blok a tužky na piškvorky.