LOADING...

Hotel

Hotel Almberg je čtyřpodlažní budova, apartmán je umístěn ve třetím patře. Z apartmánu je úžasná vyhlídka na zalesněné kopce, které nejsou rušeny známkami lidského osídlení. V hotelu je k dispozici prostor bývalé restaurace. Pro posezení můžete využít hotelové lobby.

Zdarma můžete využít hotelový bazén a saunu v sezoně, které jsou v provozu v odpoledních hodinách. Bazén je vhodný pro plavání (chladnější voda) a hrátky dětí. Hloubka je 1,3 m. 

Lyže a kola můžete uschovat do zamykatelné lyžárny.

Parkování je možné přímo před hotelem nebo na parkovišti naproti hotelu přes silnici. Parkování je zdarma.

Apartmán

 

 

 

Apartmán s balkonem a krásným výhledem do zalesněných kopců Šumavy má vlastní sociální zařízení a kuchyňskou linku. Apartmán o dispozici 2+kk je řešen jako mezonet, hlavní ložnice je umístěna v patře apartmánu. Patra jsou spojena točitým schodištěm. 

Ve spodním patře je kuchyňská linka vybavená nádobím, úklidovými a čisticími prostředky, ledničkou, vařičem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, toustovačem.

Obývací pokoj je možné využít i jako ložnici pro děti, spaní na palandě 90×200. Ve spodním patře je jídelní stůl, gauč, úložné prostory a TV. Z obývacího pokoje je vstup na balkon. V horním patře je prostorné dvoulůžko s oddělenými matracemi, úložné prostory, rozkládací křeslo. V případě více osob je možné využít přistýlku – rozkládací křeslo nebo umístit dětskou postýlku.

Pro ubytování nejmenších dětí je k dispozici dětská postýlka, dětské nádobí. Nejsou umístěny zábrany na schodišti.

Koupelna je vybavena sprchovým koutem, toaletou, umyvadlem. Dámy ocení velké zrcadlo. Samozřejmostí je fén, tekuté mýdlo na ruce, sprchový gel, ručníky a osušky.