LOADING...

Hotel

Hotel Almberg je čtyřpodlažní budova, apartmán je umístěn ve třetím patře. Z apartmánu je úžasná vyhlídka na zalesněné kopce, které nejsou rušeny známkami lidského osídlení. V provozu je recepce i restaurace.  Personál v restauraci hovoří česky a německy. Pro posezení můžete využít hotelové lobby.

Zdarma můžete využít hotelový bazén a saunu. V provozu v odpoledních hodinách. Bazén je vhodný pro plavání (chladnější voda) a hrátky dětí. Hloubka je 1,3 m.

Lyže a kola můžete uschovat do zamykatelné lyžárny.

Parkování je možné přímo před hotelem nebo na parkovišti naproti hotelu přes silnici. Parkování je zdarma.

Apartmán

  

Apartmán s balkonem a krásným výhledem do zalesněných kopců Šumavy má vlastní sociální zařízení a kuchyňskou linku. Apartmán o dispozici 2+kk je řešen netradičním způsobem. Prostor druhé ložnice je umístěn v patře apartmánu, které je spojeno točitým schodištěm s obývacím pokojem. Obě patra mají výšku stropu 2,5 m po celé ploše místností.

Ve spodním patře je kuchyňská linka vybavená nádobím, úklidovými a čisticími prostředky. Obývací pokoj je možné využít i jako ložnici, nachází se v něm prostorné dvoulůžko, jídelní stůl, úložné prostory a TV. Z tohoto patra je vstup na balkon. V horním patře je druhé prostorné dvoulůžko s oddělenými matracemi, úložné prostory. V případě více osob je možné využít přistýlku – rozkládací křeslo nebo umístit dětskou postýlku.

Koupelna je vybavena sprchovým koutem, toaletou, velkým umyvadlem. Dámy ocení velké zrcadlo se zvětšovacím výřezem. Samozřejmostí je fén, tekuté mýdlo na ruce, sprchový gel, ručníky a osušky.

Přímo v apartmánu není signál wifi. Wifi je v hotelové lobby bez poplatku.