LOADING...

Vážení hosté,

jsme vlastníci apartmánů v hotelových domech v Bavorském lese v německém Mitterfirmiansreutu 7 km od Strážného na Šumavě.

Rádi trávíme volný čas na horách a nechtěli jsme být odkázaní na cizí ubytování s různou úrovní kvality. Proto jsme si pořídili ubytování vlastní. Protože apartmány sami nevyužijeme po dobu celého roku, tak jsme se rozhodli nabídnout je podobným nadšencům hor, jako jsme my. Můžete strávit dovolenou nebo jen víkend v přírodě, na čerstvém vzduchu a odpočinout si bez starostí o ubytování. Máme mnoho ne vždy dobrých zkušeností s ubytovacími objekty, proto jsme se snažili vytvořit vám ubytování splňující hotelové standardy na vyšší úrovni. Doufáme, že budete spokojeni nejen s okolím hotelu, ale i s pokojem, který jste si k pobytu vybrali.

Máme své apartmány rádi, proto prosíme, chovejte se tak, aby byl v bezvadném stavu k dispozici i pro další hosty. Uvítáme vaše dotazy, připomínky i náměty na zlepšení. Komfort pro naše hosty se snažíme stále zvyšovat, poskytovat drobná zpříjemnění vašeho pobytu.

Přejeme příjemný pobyt Jana a Jakub