LOADING...

Ubytování

Ubytování poskytujeme ve dvou apartmánech, které jsou umístěny ve hotelích vzdálených od sebe 400 m. Apartmány jsou vybavené na hotelové úrovni – hygienické potřeby, ručníky, kuchyňka, vlastní sociální zařízení, balkon, pohodlné velké postele. V obou apartmánech je pro zvířecí mazlíčky ubytování zdarma, po předchozí dohodě.

Apartmán Almberg je velký dvoupatrový, vhodnější pro delší pobyt vícečlenné skupiny – 4 postele + 1 přistýlka, prostor pro umístění dětské postýlky. K dispozici je hotelový bazén a sauna zdarma a možnost přikoupení stravování v hotelové restauraci. Počet volných termínů je omezen.

Apartmán Mitterdorf je menší (24 m2), čtyřlůžkový – dvoulůžko a palanda. Zdarma je pro hosty sauna, ping pong, dětská herna. V hotelu aktuálně nejsou dostupné služby stravování a recepce. Apartmán je cenově výhodnější.

Pro bližší informace klikněte na Almberg nebo Mitterdorf.

Stravování

Pro přípravu vlastního jídla využijte kuchyňské linky v apartmánu. K dispozici máte základní nádobí, ledničku, dvouplotnový elektrický vařič, rychlovarnou konvici, toustovač. Úklidové prostředky na mytí nádobí.

Po předchozí dohodě můžete využít restauraci v hotelu Almberg.

Ceník

Snídaně Večeře Polopenze All inclusive polopenze
Dospělý 8,50 14,00 16,50 22,00
Dítě (4-12 let) 4,50 7,50 8,50 17,00

Ceny jsou uvedeny v EUR

Polopenze zahrnuje

Snídaně formou bufetu

Obědové občerstvení (polévka/salátový bar)

Večeře jako menu o 4 chodech nebo formou bufetu (BEZ nápojů)

All inclusive polopenze zahrnuje

Polopenze

Nápoje k večeři zdarma

  • voda, jablečná a pomerančová šťáva, postmix – cola, limonáda
  • Radler, Colabier, víno